Granīta kapu apmales

Granīta kapu apmales ir melnos, brūnos, gaiši brūnos, sarkanbrūnos, kā arī gaiši pelēkos un tumši pelēkos toņos. Granīta apmales var būt slēgtas vai daļēji slēgtas. Standarta apmales izmērs ir 55cm x 105 vai 60cm x 105cm.

Katru gadu ar vien vairāk klienti dod priekšroku granīta kapu apmalēm. Ja agrāk katrs trešais vai ceturtais klients izvēlējās granīta kapu apmali, tad šobrīd situācija ir pretēja. Lielākā daļa klientu izvēlas tieši granīta kapu apmales. Tas ir pateicoties tā vizuālajam izskatam kombinācijā ar noturību pret laikapstākļiem un vieglo kopšanu. Pēdējā laikā arī pieaug pieprasījums pēc slēgtajām un daļēji slāgtajām kapu apmalēm. Šāda veida kapu apmales galvenokārt izvēlas klienti, kuriem kapi atrodas citā pilsētā, paši dzīvo citā valstī vai regulāri nevēlas apkopt kapu kopiņas – stādīt puķes vai citus augus, ravēt. Uzstādot slēgtu kapu apmali, kapu kopiņa vienmēr izskatās sakopta. Nereti klienti izvēlas gravēt vārdus vai kādu zīmējumu apmales nosedzošajā plāksnē.

Piedāvājam izgatavot granīta kapu apmales pēc individuāliem izmēriem. Šo priekšrocību izmanto klienti, kuriem jau senāk ir uzstādītas kapu apmales nestandarta izmēros un tie vēlas papildināt teritoriju ar vēl vienu, tāda paša izmēra kapu apmali. Vai ir vēlme apvienot 3 vai 4 kapu kopiņas pēc pašu izvēlētiem izmēriem. Apmales cenu galvenokārt nosaka granīta apmales vieds, materiāla apjoms un paša granīta veids, no kura tā tiks izgatavota. Granīta apmales ir ļoti viegli kopjamas un izturīgas. Praktiski laika apstākļi nevar tās ietekmēt. Granīta pulējums padara apmales virsmu košu, ļoti gludu un spīdīgu.

Melna granīta kapu apmale Melna granīta kapu apmale Melna granīta kapu apmale Melna granīta kapu apmale, daļēji slēgta Melna granīta kapu apmale, divvietīga Melna granīta kapu apmale deļēji slēgta Melna granīta kapu apmale deļēji slēgta Auroras granīta kapu apmale daļēji slēgta Sarkanbrūna granīta kapu apmale Sarkanbrūna granīta kapu apmale Sarkanbrūna granīta kapu apmale Sarkanbrūna granīta kapu apmale, daļēji slēgta Sarkanbrūna granīta kapu apmale, slēgta Sarkanbrūna granīta kapu apmale, individuāls dizains Tumši pelēka granīta kapu apmale Tumši pelēka granīta kapu apmale, daļēji slēgta Tumši pelēka granīta kapu apmale, divvietīga Tumši pelēka granīta kapu apmale ar slīpētu augšējo virsmu  Melna granīta urnas apmale - romba forma Auroras granīta urnas apmale - romba forma Auroras granīta urnas apmale Granīta apmale ar gaišu virspusi un tumšu apakšu Sarkanbrūna granīta kapu apmale Sarkanbrūna granīta kapu apmale Sarkanbrūna granīta kapu apmale Sarkanbrūna granīta kapu apmale Sarkanbrūna laukakmens kapu apmale Divdaļīga melna granīta kapu apmale Melna granīta kapu apmale ar slīpām malām Kapu apmale no laukakmens Kapu apmale no brūna laukakmens Pelēka granīta kapu apmale Pelēka granīta kapu apmale daļēji slēgta ar slīpām malām Kapu apmale Galaxy Daļēji slēgta kapu apmale Emerald Pearl Kapu apmale Aurora Kapu apmale Aurora Kapu apmale Aurora Slēgta kapu apmale urnai Emerald Pearl Slēgta kapu apmale urnai no tumši pelēka granīta Melna, daļēji slēgta granīta kapu apmale Melna slēgta granīta kapu apmale ar zīmējumu Tumši pelēka granīta kapu apmale Sarkanbrūna granīta kapu apmale Sarkanbrūna granīta kapu apmale Tumši pelēka, daļēji slēgta granīta kapu apmale Sarkanbrūna, daļēji slēgta granīta kapu apmale Auroras granīta kapu apmale ar slīpām malām Melna granīta kapu apmale ar slīpām malām Kapu apmale daļēji slēgta Aurora Vangas granīta kapu apmale ar slīpām malām Vangas granīta kapu apmale ar slīpu priekšu ierakstam Melna granīta kapu apmale ar slīpu priekšu ierakstam Kuru grey granīta kapu apmale ar slīpām malām Divdaļīga gaiši pelēka granīta kapu apmale ar izgriezumu Gaiši pelēka kapu apmale - Kuru grey Daļēji slēgta kapu apmale no sarkana granīta Daļēji slēgta kapu apmale no Auroras granīta Kapu apmale sirds forma Melna granīta kapu apmale slēgta ar gaišu vilniAuroras granīta kapu apmale slēgta ar tumšu vilni