Kapu pieminekļi

Kapu piemineklis dod pēdējo iespēju iemūžināt mīļoto, kas ir aizgājis mūžībā. Kapakmens ir vēstījums par aizgājēja dzīvi, kas paliks uz šīs zemes vēl turpmākos gadus, tāpēc izvēlēties pareizo kapu pieminekli ir sevišķi būtiski.

Piemiņas akmenis atgādina par cilvēka dzīvi, tāpēc klienti bieži vien izvēlas motīvu vai kādu īpašu vēstījumu, lai sasniegtu šo mērķi.

Kapu pieminekļi tiek izgatavoti no granīta. Granīts ir viscietākais no visiem akmeņiem, tas ir piemērots Latvijas gadalaiku maiņām un laikapstākļiem. Granīts ir pieejams dažādās krāsā – melnā, brūnā, pelēkā, sarkanā, zilā, zaļā, oranžā u.c. Pulējums izceļ akmens patieso skaistumu un piesātināto krāsu.

Kapu piemineklī parasti gravē aizgājēja vārdu, uzvārdu, dzimšanas un miršanas datus. Pieminekļa veidam, kuru Jūs izvēlaties, vajadzētu atspoguļot aizgājēja personību, to var papildināt ar kādu simbolu, zīmējumu, ainavu, portretu vai personīgu vēstījumu.

Katrs kapu piemineklis tiek individuāli veidots. Pieminekļa izskats un raksturs ir galvenokārt atkarīgs no katra klienta individuālā skatījuma. Laba pieminekļa kompozīcija rodas, cieši sadarbojoties ar klientu, jo klientam var rasties dažādas pieminekļa dizaina idejas, pat ja sākotnēji viņš nebija iedomājies, kādas tas varētu būt.

Kapu pieminekļus izgatavojam no Zviedrijas, Somijas un Karēlijas ievestajiem granīta klinšu blokiem, kā arī no mūsu pašu Latvijas laukakmeņiem, kas arī ir granīts. Pēdējā laikā aizvien pieprasītāki kļūst kapakmeņi, kas ir izgatoavoti tieši no Latvijas laukakmeniem. Viens no iemesliem ir tāds, ka katrs laukakmens ir unikāls, un dabā nepastāv divu identisku akmeņu. Kapu pieminekļi no laukakmeņiem ir pieejami dažādās interesantās krāsās un toņos ar punktveida, līnījveida vai liektu līkņu tekstūru. Vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki izvēlas kapakmeni veidot tieši no Latvijas laukakmeņa ir tāds, ka piemineklim var būt dabīga akmens muguriņa, nevis zāģēta, kā tas ir, izvēloties importēto klinšu granītu.

Gravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsGravējuma paraugsKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisPiemiņas plāksne sunimKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklis no laukakmensKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklisKapu piemineklis Kapu piemineklisPieminekļa paraugsKapu piemineklis